menu

Fakt, że Pieniny to świetne miejsce na wypoczynek dla każdego to oczywiste. Zdrowe powietrze i mikroklimat sprawią, że nie tylko wrócą Państwo wypoczęci i pełni sił z urlopu, ale i z lepszym samopoczuciem.  Samo powietrze w sobie jest czymś co powinno przyciągać w nasze strony Gości. My postaramy się Państwu pokazać, że powietrze nie tylko pełni tu funkcje dotleniania naszego organizmu, ale również może być głównym atutem pobytu w naszych stronach.

 

PARKI LINOWE

To jedne z wyjątkowych atrakcji z jakich warto tu skorzystać, by spędzić czas aktywnie. Park linowy to zespół zawieszonych przeszkód między drzewami, na których można przeżyć ekscytującą przygodę na świeżym powietrzu sprawdzając  swoje możliwości fizyczne i psychiczne. Podróżując między drzewami rozija się wytrzymałość, zwinność, równowagę i elastyczność. Dzięki tej podróży dba się o swoją kondycję, figurę i sprawność fizyczną.

To wędrówka od drzewa do drzewa po ruchomych kładkach, wiszących siatkach, a dla niektórych nawet przejazd deskorolką po linach. W zależności od sił, możliwości i doświadczenia można wybrać odpowiednio trudną trasę linową.

Ten czynny wypoczynek skierowany jest dla wszystkich spragnionych wrażeń. Zarówno młodsi jak i strasi znajdą coś dla siebie spośród wielu atrakcji jakie Parki Linowe oferują dając niesamowitą satysfakcję z pobytu.

Z pełną ofertą warto się zapoznać pod adresem:  

www.czorsztyn-ski.com.pl/atrakcje_gory_wdzar/park_linowy oraz www.ablandia.pl

 

SKOKI TANDEMOWE

Jeśli śnią się Państwu, że latacie  w przestworzach, jeśli z zazdrością patrzycie na ptaki, a lot samolotem nie zaspokaja Państwa tęsknot za szybowaniem w obłokach, to skok ze spadochronem będzie dla Państwa idealnym urozmaiceniem.

Celem jest tu niesamowita adrenalina, którą czuje się stojąc na progu samolotu. Wszytko to zmienia się w momencie skoku. Tyko tu istnieje możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś.  Adrenalina i uczucie z którym się tu się spotyka jest cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane.

Jest to ogólnie dostępną forma rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze wraz z pasażerem na dwuosobowym spadochronie z wysokości 4000 m. Po krótkim instruktarzu wsiada się do samolotu i najpierw rozkoszuje się lotem widokowym, a potem wyskakuje się z samolotu i następuje swobodne spadanie. Serce bije szybciej, krew gwałtowniej zaczyna krążyć w żyłach, pęd powietrza nie dający się porównać z niczym innym, pod Tobą świat widziany z innej perspektywy, wspaniałe widoki, niesamowita cisza… A na końcu miękkie lądowanie na ziemi J .

Skoki spadochronowe są sportem, który dostarcza mocnych wrażeń i powoduje podniesienie adrenaliny. To bardzo ciekawy sposób spędzania wolnego czasu, z możliwością realizacji marzeń.

Skoki odbywają się z lotniska w Nowym Targu.

Więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem:   www.skoczek.eu