menu

Zapraszamy do uroczego Pensjonatu Willa Jordanówka***, położonego w malowniczej i cichej okolicy, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Spędzicie tu Państwo niezapomniane chwile, rozkoszując się pięknem otaczającego krajobrazu. To jedyne takie miejsce, skąd roztaczają się piękne widoki na cztery pasma górskie - Tatry, Pieniny, Gorce i Babią Górę, cztery Parki Narodowe - Tatrzański, Pieniński, Gorczański, Babiogórski oraz jezioro, nad którym górują dwa zamki w Czorsztynie i Niedzicy, o którym krążą niezwykłe legendy.

Nasz Pensjonat powstał z myślą o tych, którzy pragną napawać się urokiem niepowtarzalnych widoków i oddychać pełną piersią  z dala od miejskiego zgiełku. Cisza i pejzaż tworzą magiczny klimat tego miejsca. Jestesmy otwarci na Wszystkich Szanownych Gości. Na rodziny z dziećmi w szczególnosci,gdyż możemy pochwalić się pozytywną recenzją Ambasadorów Kids Travel. Pakiety na wakacje i ferie zawierają animacje,by dzieci świetnie sie bawiły,gdy ich opiekunowie będą rozkoszować się wolną chwilą.

http://kidstravel.pl/2015/12/09/pensjonat-willa-jordanowka-recenzja/

Jordanówka to także oferta specjana dla Seniorów,Wędkarzy i Wszystkich Drogich Turystów.

Połączenie zabawy, aktywnego wypoczynku oraz smacznej  kuchni sprawią, że spędzą tu Państwo wyjątkowy czas!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 pokoi z łazienkami, bezpłatny parking, przytulną salę kominkową, zadaszony grill, bilard, własną nową Przystań wodną wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego, a dla najmłodszych: kącik  zabaw z mini biblioteką wewnątrz budynku oraz wielki statek piracki i mini golf na zewnątrz.

Każdego dnia w Tawernie pojawiają się nowe pomysły na zaspokojenie kulinarnych zapotrzebowań naszych Gości, łączymy tradycyjne dania z nowszymi trendami przekąsek na ciepło. Wszystko przygotowywane jest ze świeżych produktów.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania.