menu

W Pensjonacie mieści się przytulna Tawerna, która powstała z nadzieją znalezienia źródła smaków z babcinej kuchni, zapachu rodzinnego domu i przepychu prawdziwego polskiego stołu. Nasza Tawerna to domowa atmosfera. Przyświeca nam od dłuższego czasu dewiza: "ma ładnie wyglądać, ale jeszcze lepiej smakować". Od czasu wymyślenia tego stwierdzenia dbamy o to by Tawerna była czymś więcej niż miejscem, w którym można spożyć posiłek. Ta Tawerna to klasyczny styl: drewno, kamień i ogień. Styl, w którym każdy odnajdzie coś ze swojego dzieciństwa, z domu dziadków czy też pradziadków. Głównie dzięki detalom zgromadzonym w sercu Pensjonatu klimat swojskości podkreślają drewniane stoły, wygodne ławy i klimatyczny kominek.

Podstawą naszej kuchni są tradycyjne staropolskie, regionalne specjały. Wśród serwowanych przez nas dań znajdziecie: żurek, kwaśnicę, filet z kury, pierogi, naleśniki z serem i inne wyśmienite dania. Przez cały dzień Goście mogą zamówić zimne i gorące napoje: piwo, wino, grzaniec, kawa czy herbata z miodem. Na szczególną rekomendację zasługują pyszne domowe ciasta oraz przetwory (ogórki kiszone, grzyby marynowane) również naszego wyrobu. Nasza Tawerna serwuje pyszne kiełbaski, kaszanki, mięsa, pstrągi smażone, grillowane oraz wędzone.

W czym kryje się tajemnica smaku naszej Tawerny? Odpowiedź jest prosta – to nadzwyczajna dbałość o produkty, z których w kuchni przyrządza się wyjątkowe dania. Istotna jest przy tym nie tylko ich wysoka jakość, ale przede wszystkim ich pochodzenie, które bezpośrednio determinuje smak przyrządzanych z nich potraw.

Na śniadanie zapraszamy od godziny 8:00 do 10:00
Obiadokolacje są serwowane w godzinach od 17:00 do 19:00

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane wrażenia smakowe…to magiczne połączenie swojskiego klimatu oraz pysznego jedzenia. 
 

W sezonie letnim Tawerna czynna jest codziennie od godz. 11 do ostatniego Gościa :)