Pensjonat Willa Jordanówka

Pensjonat Willa Jordanówka

Pensjonat położony jest w malowniczej i cichej okolicy, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Każdy może tutaj spędzić niezapomniane chwile, rozkoszując się pięknem otaczającego krajobrazu. To jedyne takie miejsce, skąd roztaczają się piękne widoki na cztery pasma górskie - Tatry, Pieniny, Gorce i Babią Górę, cztery Parki Narodowe - Tatrzański, Pieniński, Gorczański, Babiogórski oraz jezioro, nad którym górują dwa zamki w Czorsztynie i Niedzicy.

Nasz Pensjonat powstał z myślą o tych, którzy pragną napawać się urokiem niepowtarzalnych widoków i oddychać pełną piersią  z dala od miejskiego zgiełku. Cisza i pejzaż tworzą magiczny klimat tego miejsca. 

Połączenie zabawy, aktywnego wypoczynku oraz smacznej  kuchni sprawią, że spędzą tu Państwo wyjątkowy czas!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 11 pokoi z łazienkami, bezpłatny parking, przytulną salę kominkową, zadaszony grill, bilard a dla najmłodszych: kącik  zabaw z mini biblioteką wewnątrz budynku oraz wielki statek piracki i mini golf na zewnątrz.

 

DODATKOWE USŁUGI

DODATKOWE USŁUGI

Na terenie naszego pensjonatu znajduje się:

  • zadaszone miejsce na grilla, opłata za drewno - 50 PLN wieczór (dla Gości indywidualnych organizujących wieczór we własnym zakresie)
  • statek piracki dla dzieci
  • pole do mini – golfa
  • przytulna sala kominkowa z kącikiem zabaw dla dzieci
  • stół bilardowy
Jordan Group

Jordan Group

Pensjonat Willa Jordanówka jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Dysponuje własną bazą noclegową i autokarową, biurami obsługi klienta w Krakowie i Tarnowie. Przedmiotem działalności firmy jest również turystyka przyjazdowa i wyjazdowa, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, kongresów i eventów, sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej, jak i również wycieczek lokalnych.

Więcej

will be replace

ul. Stylchyn 32
34-440 Kluszkowce (okolice Czorsztyna)


T: +48 18 275 05 55
jordanowka@jordan.pl