POKOJE

POKOJE

Pensjonat oferuje 11 przytulnych pokoi od jednosobowych po siedmiosobowe (dla maksymalnie 36 osób). Z każdego okna roztacza się piękny widok na okolice lub jezioro.

Wyposażenie:

 • łazienka z prysznicem
 • suszarka do włosów
 • ręczniki
 • pościel
 • telewizor
 • telefon
 • sejf
 • Internet
 • krzesło lub fotel ze stolikiem

W cenie noclegu: śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, dostęp do Internetu, parking przy obiekcie
Doba hotelowa: od godziny 14:00 do 11:00
Recepcja: czynna w godzinach 8:00 do 22:00

Cennik

Cennik

Wybierz "REZERWUJ ONLINE", by sprawdzić aktualne ceny oraz dostępności pokoi w wybranym terminie. Specjalnie dla Państwa przygotowalismy różne warunki płatności. Dzieci do lat 3 (jeśli śpi w łóżku rodziców) POBYT GRATIS. W czasie ferii zimowych oraz letnich wakacji, a także podczas Sylwestra zapraszamy wszystkie dzieci do spędzenia czasu na grach i zabawach.  

Możliwe dopłaty na miejscu:

 • opłata klimatyczna - 1 PLN/osoba/doba - zawsze przy pobytach dłuższych niż 1 doba
 • opłata za drewno - 50 PLN/pokój/wieczór (dla Gości indywidualnych organizujących wieczór we własnym zakresie)
 • przedłużenie doby uzależnione jest od bieżącej dostępności (maksymalnie do 3 godzin) - 20 PLN/godzina
 • opłata za łóżeczko turystyczne z pościelą dla dzieci 0-3 lata 20 PLN/doba (w zalezności od dostępności)
 • opłata za zwierzę - 25 PLN/doba
 • obiadokolacja dwudaniowa 40 PLN dla os. dorosłej / 30 PLN dla dziecka
Regulamin Pensjonatu

Regulamin Pensjonatu

1. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać w Recepcji do godziny 9.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Prośbę tą postaramy się spełnić w miarę istniejących możliwości. Jeśli nie ma rezerwacji tego pokoju w dniu Państwa wyjazdu, pobyt można przedłużyć maksymalnie do godziny 14.00.
2. Jeśli Gość nie określił czasu pobytu najmując pokój, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
3. Pensjonat Willa Jordanówka świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem (trzygwiazdkowy pensjonat). W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do prowadzących obiekt, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
4. Cisza nocna trwa od godziny 22.00 do godziny 07.00. Po godzinie 22.00 prosimy nie grać w bilard.
5. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie pokoi hotelowych przed godz.22.00.
6. Na śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy do jadalni od 8:00 do 10:00. Przy małej liczba Gości w Pensjonacie, mogą Państwo zostać poproszeni o ustalenie indywidualnej pory śniadania, które będzie zaserwowane w formie zestawu śniadaniowego.
7. Obiadokolacja wydawana jest w godzinach 15:00 - 17:00. Zamówienia na obiadokolacje nalezy składac u obsługi przy śniadaniu, lub najpóźniej do godziny 11:00.
8. W jadalni mają Państwo do dyspozycji całą dobę warnik (zbiornik z gorącą wodą).
9. Zimą prosimy nie chodzić po Pensjonacie w butach narciarskich, prosimy o zakładanie ich na dole przy narciarni.
10. Wartościowe przedmioty mogą Państwo zdeponować w sejfach, w które jest wyposażony każdy pokój. Instrukcja obsługi sejfu dostępna jest w recepcji. W razie problemu z obsługą, chętnie Państwu pomożemy.
11. Pensjonat Willa Jordanówka ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez Gości korzystających z jego usług w zakresie określonym przepisami art.846-849 Kodeksu Cywilnego.
12. Odpowiedzialność Pensjonatu Willa Jordanówka z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo innych wartościowych przedmiotów jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną zdeponowane w pokojowym sejfie.
13. Pensjonat Willa Jordanówka nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
14. Gość pensjonatu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
15. Gość powinien poinformować obsługę pensjonatu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
16. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi.
17. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet, jeśli nie upłynął okres, za który Gość uiścił należną za pobyt opłatę.
18. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach hotelowych grzałek, żelazek elektrycznych, czajników i innych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju za wyjątkiem maszynki do golenia i suszarki do włosów. 
19. W całym budynku obowiązuje zakaz palenia, w tym palenia papierosów elektronicznych. Gość może zostać obciążony kosztem odświeżenia pokoju w wysokości 250,00 PLN.
20. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług pensjonatu nie może zakłócać pobytu innych osób. Pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszyła tę zasadę.
21. W przypadku powtarzającego się uciążliwego zachowania Gościa, pensjonat może zawiadomić policję.