Pensjonat Willa Jordanówka

Pensjonat Willa Jordanówka

Pensjonat położony jest w malowniczej i cichej okolicy, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Każdy może tutaj spędzić niezapomniane chwile, rozkoszując się pięknem otaczającego krajobrazu. To jedyne takie miejsce, skąd roztaczają się piękne widoki na cztery pasma górskie - Tatry, Pieniny, Gorce i Babią Górę, cztery Parki Narodowe - Tatrzański, Pieniński, Gorczański, Babiogórski oraz jezioro, nad którym górują dwa zamki w Czorsztynie i Niedzicy.

Nasz Pensjonat powstał z myślą o tych, którzy pragną napawać się urokiem niepowtarzalnych widoków i oddychać pełną piersią  z dala od miejskiego zgiełku. Cisza i pejzaż tworzą magiczny klimat tego miejsca. Jestesmy otwarci na Wszystkich Szanownych Gości. Na rodziny z dziećmi w szczególnosci,gdyż możemy pochwalić się pozytywną recenzją Ambasadorów Kids Travel. Pakiety na wakacje i ferie zawierają animacje,by dzieci świetnie sie bawiły,gdy ich opiekunowie będą rozkoszować się wolną chwilą.

Połączenie zabawy, aktywnego wypoczynku oraz smacznej  kuchni sprawią, że spędzą tu Państwo wyjątkowy czas!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 11 pokoi z łazienkami, bezpłatny parking, przytulną salę kominkową, zadaszony grill, bilard, własną nową Przystań wodną wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego, a dla najmłodszych: kącik  zabaw z mini biblioteką wewnątrz budynku oraz wielki statek piracki i mini golf na zewnątrz.

 

DODATKOWE USŁUGI

DODATKOWE USŁUGI

Na terenie naszego pensjonatu znajduje się:

  • zadaszone miejsce na grilla - wynajęcie wiaty z grillem na wieczorną imprezę - 200 PLN/wieczór (dla grup organizujących wieczór we własnym zakresie); opłata za drewno - 20 PLN/pokój/wieczór (dla Gości indywidualnych organizujących wieczór we własnym zakresie)
  • przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego (jachty, canoe, łódki wiosłowe)
  • statek piracki dla dzieci
  • pole do mini – golfa
  • przytulna sala kominkowa z kącikiem zabaw dla dzieci
  • stół bilardowy
Jordan Group

Jordan Group

Pensjonat Willa Jordanówka jest częścią jednego z największych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Dysponuje własną bazą noclegową i autokarową, biurami obsługi klienta w Krakowie i Tarnowie. Przedmiotem działalności firmy jest również turystyka przyjazdowa i wyjazdowa, rezerwacja hoteli, organizacja konferencji, kongresów i eventów, sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej, jak i również wycieczek lokalnych.

Więcej

will be replace

ul. Stylchyn 32
34-440 Kluszkowce (okolice Czorsztyna)


T: +48 18 275 05 55
jordanowka@jordan.pl